PromoTeklif Nedir?

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan PromoTeklif; kurumsal fiyat tekliflerinizi basit adımlarla oluşturup, satış performansınızı takip edebileceğiniz ve içerisinde birçok özellik barındıran web tabanlı müşteri ilişkileri yazılımıdır.

Rekabetçi piyasa koşullarında,
rakiplerinize karşı 1-0 önde başlayın!

PromoTeklif'in İşletmenize Katacağı Değerler

Kontrol edilebilirlik, işletmeler için önemli bir detaydır. Satış departmanınızdaki personellerinizin, müşterilerinize verdiği teklifler daima kontrolünüz altında olsun! PromoTeklif yönetici hesabı ile sisteme giriş yaptığınızda, belirlediğiniz teklif onay koşullarına göre verilecek teklifler önce yönetici onayına sunulur ve gelişmiş bildirim yönetimi ile tüm durumlardan haberiniz olur.
İş yoğunluğu yaşadığınız dönemlerde fiyat teklifi hazırlamak ve tekliflerin takibini yapmak zaman alır. PromoTeklif'in uzun seneler boyunca edinilmiş müşteri geri bildirimleri ile geliştirilen pratik arayüzü ile teklif oluşturma sürecini hızlandırarak işletmenize zaman kazandırır. Zamanızı yeni iş fırmatları ile değerlendirin!
PromoTeklif, fiyat tekliflerinizi belirli standartlarda müşterilerinize sunmanıza olanak sağlar.
PromoTeklif ile dönemsel satış analizlerinizi yapabilir, sistem üzerinden gelişmiş raporlama aracı ile vermiş olduğunuz tekliflerin içeriklerini liste olarak raporlayabilirsiniz.

PromoTeklif'in
Özelliklerinden Bazıları

Tedarikçi Entegrasyonu

Çalıştığınız farklı tedarikçilerin ürünlerine PromoTeklif üzerinden erişip, fiyat tekliflerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz.

Görsel Fiyat Teklifi

Müşterilerinize sunacağınız kurumsal fiyat tekliflerinde yer alan ürünlerde kayıtlı ürün fotoğrafı ve firma şablonunuz otomatik olarak oluşturulur.

Esnek Kullanım

İster tek çalışanlı reklam ajansı olun, isterse de çok çalışanlı kurumsal pazarlama firması olun. PromoTeklif işletmenize uyum sağlar.

Her Adımda Kontrol Sizde

Yönetici hesabı ile satış personellerinizin teklif hareketlerini takip edin. Dilerseniz akıllı teklif onay mekanizması ile her adım kontrolünüz altında olsun.

Gelişmiş Raporlama

Geçmiş tarihlerde verdiğiniz teklifler PromoTeklif bulut teknolojisi ile depolanır ve sistem üzerinden detaylı rapolama alabilirsiniz.

Mobilite Özgürlüğü

PromoTeklif web tabanlıdır. İster ofis bilgisayarınızdan, ister tabletinizden, isterseniz de cep telefonunuzdan PromoTeklif sistemine erişip kullanabilirsiniz.

Daha Çok Özellik?

PromoTeklif içerisinde barındırdığı esnek yazılım mimarisi ile sizlere çok fazla seçenek sunar.

Diğer Tüm Özellikler
whatsapp Demo Talebi